Naprawa rolet Szczecin

Lato to pora roku, kiedy dni są najdłuższe, a promienie słoneczne najmocniejsze. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt silnym nagrzewaniem, wiele osób montuje w oknach rolety zewnętrzne. Nie licząc efektywnej ochrony przed nasłonecznianiem, zapewniają one dodatkowo intymność i pełnią rolę zabezpieczenia antywłamaniowego. Jednak tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, wyposażone w ruchome elementy, tak samo rolety zewnętrzne wymagają serwisowania. jest duża ilość powodów, dla których serwis rolet musi być zamawiany co najmniej raz do roku, a jeszcze lepiej dwa razy.

Głównie dla płynności działania rolet, bardzo ważne jest smarowanie mechanizmów zębatych. To one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych, montowanych na zewnątrz budynków . Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , w asortymencie naszego serwisu istnieje naprawa rolet Szczecin, kierowana do osób prywatnych, ale także firmom mającym jeden z jakichkolwiek rodzajów rolet zewnętrznych.

W ofercie mamy dla Państwa fachowy serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjnych dla wszystkich rodzajów rolet zewnętrznych wszystkich producentów. W gamie naszych usług jest zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie , jak i elektrycznie . Wymiana pojedynczych części, uszczelek, czyszczenie mechanizmów i masa innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety na nowo będą działać tak, jak świeżo po zamontowaniu. Kiedy warto zdecydować się na serwisowanie i przegląd rolety okiennej lub drzwiowej Państwa budynku? Jest dużo znaków , mogących wskazywać że z tym zadaniem nie powinno się czekać.

Serwis rolet Szczecin

Głośna praca rolet – jak zwróci Państwa uwagę to , że podnoszeniu i opuszczaniu rolet towarzyszy głośny , metaliczny dźwięk, świadczy to o braku smarowania . Trzeba wówczas naoliwić mechanizm, szczególnie jeśli chodzi o rolety z sinikiem elektrycznym . Brak smarowania oznacza zwiększone tarcie , co może zniszczyć silnik. Wówczas opłaty za naprawy będą zdecydowanie wyższe , niż normalny serwis rolet. Utrudnione podnoszenie i opuszczanie rolet – w czasie gdy rolety z trudem się podnoszą i opuszczają lub wychwytują Państwo że coś uniemożliwia ich ruch, wówczas powinno się wezwać serwis rolet Szczecin. Nierzadką przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, utrudniając działanie mechanizmów. Serwis ma w ofercie ich dokładne oczyszczenie, a w tym samym czasie przeprowadzi przegląd pozostałych części, upewniając się że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu.

Awaria mechaniczna – często rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym uszkodzeniom . Rozpędzona piłka uderzająca w rolety lub zamierzone uderzenie nogą bądź próba zniszczenia rolet przez napastnika. Każde z tych działań może pozostawić permanentny ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a czasami i złamania rolety. W zależności od stopnia uszkodzenia , może to na stałe uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. Wtedy konieczna jest doświadczona naprawa rolet Szczecin, polegająca na zamianie uszkodzonych części na zupełnie nowe. Nasz serwis rolet wykona te prace błyskawicznie , dobrze i w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego , celem uzgodnienia terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także oszacowania przyszłych kosztów tej usługi. Gwarantujemy wykonanie napraw na oryginalnych częściach wszystkich dostępnych na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

Zobacz więcej na: techcolor.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here