Budownictwo

Konstrukcje stalowe hal – Lubelskie

Written by admin

Met-Bud jest firmą produkującą konstrukcje stalowe hal. Naszą wiodącą specjalizacją jest budowa hali stalowej na terenie województwa mazowieckiego. MetBud to także producent hal magazynowych, które montujemy głównie w miescie Siedlce.

Wyszkolony personel w budowie hal stalowych

Posiadamy własne zaplecze , co pozwala nam terminowo i rzetelnie wykonywać zlecenia. W firmie MetBud zatrudniamy tylko wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie budowlanej. Przestrzegamy wszystkich norm unijnych, które obowiązują wszystkich wykonawców hal magazynowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na produkcję ale także na montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych hal.

 

Hala stalowa

 

Budowa hali stalowej to także nasza pasja, którą pielęgnujemy od wielu lat. Jako że firma MetBud – producent hal magazynowych znajduję się w Siedlcach, szczególnie preferujemy zlecenia z województw mazowieckiego oraz lubelskiego, jednak w przeszłości montowaliśmy też hale na terenie całej polski. Firma którą prowadzimy znajduję się na rynku już wiele lat przez ten okres wykonaliśmy już kilkanaście hal magazynowych. W naszym portfolio znajduję się także wiele fotografii realizacji konstrukcji stalowych hal.

Na naszej stronie www można także zobaczyć mnóstwo certyfikatów pozwalających nam realizować nasze produkcje. Firma wyróżnia się także kooperowaniem z wieloma innymi zleceniobiorcami z którymi współpracuje przy produkcji hal magazynowych. Warto pochwalić się faktem że zaufało nam już wiele firm z wszelakich branż. Montowaliśmy konstrukcje magazynowe hal dla firm z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy spożywczej.

Za każdym razem nasi klienci byli zadowoleni z uzyskanego efektu oraz polecali nas innym. Udowadnia to, że jesteśmy silną marką nie tylko na terenie województwa mazowieckiego ale także na terenie całej polski. Z wielkim zaangażowaniem podejmiemy się wszelkiego rodzaju prac które wchodzą w zakres naszych usług.

Leave a Comment