Zdrowie i uroda

Gotowa na ładne brwi? Sprawdź czym jest microblading!

microblading-szczecin
Written by admin

Prawie każda z Was zapewne myślało już o poprawianiu brwi za pomocą makijażu permanentnego.

Jednak chyba prawie nigdzie nie natknęłam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading z bliska, to zapraszam do sprawdzania.

Makijaż permanentny nie jest tatuowany maszynką do normalnego tatuażu tylko specjalistycznym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – stworzone z ogromu igieł układanych w jednej linii, co łudząco przypominają mini skalpel. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, która wymaga dokładnej ręki, ponieważ każdy maciupki włosek jest wykonany ręcznie i za każdym razem przemyślany. Następnie po wykonaniu włosków za pomocą pióra, brwi dodatkowo są smarowane na parę minut barwnikiem, aby się jeszcze lepiej zapigmentowały. Makijaże permanentne Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Chcąc być w każdej sytuacji wyjątkowa, zarówno na basenie, zajęciach sportowych jak i na imprezie, a makijaż winien być niezmywalny to koniecznie zastanów się nad microblading.

makijaż permanentny Szczecin

Czy zabieg Permanentny makijaż jest nieprzyjemny? Nie będę owijała w bawełnę – nie jest w 100% bezbolesny. Pomimo stosuję się specjalnej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy. Sama prywatnie odczułam delikatny ból odczuwalny z jakimś dziwnym odczuciem drażniącej skóry na głowie. Jednak uzyskany efekt po wykonaniu microbladingu wynagradza wam ten lekki dyskomfort więc gdybym musiała iść na zabieg raz jeszcze to nie zwlekałabym się ani sekundy.

Makijaż permanentny w Szczecinie, a cena

Jak dużo microblading w Szczecinie? Makijaż permanentny w Szczecinie kosztuje od 450 zł do 1350 PLN w zależności od studia makijażu permanentnego oraz artystki , która wykonuje zabieg. W cenę wkalkulowany jest zabieg uzupełniający, który wykonujemy często po 20 dniach, gdy Twoje brwi się zagoją. Wtedy powinniśmy minimalnie poprawić ich wygląd, dorobić włoski w miejscach, gdzie ich brakuje i również dopigmentować. Efekt zabiegu microblading trzyma się od pół roku do dwóch lat.

Umów się na makijaż w znanym studiu microbladingu w Szczecinie

Leave a Comment