Domek jednorodzinny w większym mieście

W obecnych czasach niesamowicie trudno jest znaleźć mieszkanie lub domek w większym mieście. Wszystko dlatego, że urbanizacja w Polsce jest na niezwykle wysokim poziomie a także po prostu brakuje na rynku wolnych domów w porównaniu do osób które ich poszukują. Wydaje się, że tego typu rzeczy mają miejsce tylko i wyłącznie w Chinach jednak niestety zaczyna tak być na na całej kuli ziemskiej. Wielkim negatywem na przyszłe lata jest to, że cały czas brakuje osób chętnych do inwestycji w mieszkania. Troszkę mnie to zastanawia, ponieważ jest ogromny popyt na mieszkania jak pisałem nieco wcześniej, więc da się na tym rzeczywiście dobrze zarobić. Jednak nieliczne osoby się na to decydują.

Jakiś czas temu trafiłem na tekst w internecie który był zatytułowany „Domy jednorodzinne Warszawa rozeszły się jak świeżutkie bułeczki „, jak się okazało jakiś bogaty inwestor wybudował całe osiedle strzeżonych budynków. Ceny tychże domów w dużym stopniu przekraczały rozsądne ceny za tak słaby stan techniczny a także niedokończone wyposażenie wnętrz. Okazało się wszystkie mieszkania na tym strzeżonym osiedlu sprzedały się w tym samym dniu, w którym były wystawione na sprzedaż. To niezmiernie intrygujący przykład tego, jak problem ten narasta.

Domy Szczecin, to zwroty, które są wpisywane do wyszukiwarki kilkaset razy każdego dnia przez nasze społeczeństwo. Szkoda mi jest osób, które nie potrafią wyszukać dla siebie mieszkania, niestety za każdym razem nasze społeczeństwo cierpi na wszystkich błędach rządów z dawnych lat oraz braku ludzi, którzy wzięliby się za coś dokładnie. Zawsze tak było i prawdopodobnie tak już będzie cały czas. Natomiast mam wielką nadzieję, że więcej inwestorów zdecyduje się na inwestowanie w wszelkiego typu nieruchomości, co spowoduje, że nareszcie nie będziemy się musieli tak bardzo męczyć ze znalezieniem jakiegoś mieszkania dla siebie.

Mam też ogromną nadzieję, że będzie jeszcze więcej takich publikacji jak ten przytoczony dziś, na przykład „domy wilanów” czy też „domy ulica śliczna”. Niestety na tego typu rzeczy pewnie będziemy musieli czekać parę długich lat, bo póki co nie widać, by jakiś inwestor zabierał się za budowanie nowych osiedli mieszkaniowych, a coś takiego nie trwa parę miesięcy.

Odwiedź też  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here