Budownictwo

Rolety zewnętrzne Szczecin – naprawa i serwis

naprawa rolet szczecin
Written by admin

Rolety zewnętrzne chronią mieszkanie

Lato to czas, kiedy dni są najdłuższe, a promienie słońca najcieplejsze. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt intensywnym nagrzewaniem, wiele osób montuje w oknach rolety zewnętrzne Szczecin. Poza skuteczną ochroną przed nasłonecznianiem, gwarantują one dodatkowo intymność i pełnią rolę ochrony antywłamaniowej. Ale tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, zaopatrzone w ruchome części, tak samo rolety zewnętrzne Szczecin potrzebują serwisowania. jest duża ilość powodów, dla których serwis rolet powinien być zamawiany co najmniej raz w roku, a najlepiej dwa razy.

Po pierwsze dla płynności działania rolet, bardzo ważne jest zapewnienie smarowania mechanizmów zębatych

To właśnie one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych zewnętrznych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w zasobach naszego serwisu istnieje naprawa rolet Szczecin, dostępna dla osób prywatnych, jak również firmom posiadającym jeden z dowolnych gatunków rolet zewnętrznych.

Kiedy warto zdecydować się na serwis i przegląd rolety okiennej lub drzwiowej Państwa budynku

W ofercie mamy dla Państwa odpowiedni serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjnych dla wszystkich rodzajów rolet zewnętrznych każdego producenta. W kręgu naszych usług znajduje się zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie, jak i automatycznie. Zamiana pojedynczych elementów, uszczelek, oczyszczanie mechanizmów i wiele innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety raz jeszcze będą działać tak, jak chwilę po zamontowaniu. Istnieje dużo oznak, mogących wskazywać że z tym zadaniem nie powinno się czekać.

rolety zewnetrzne szczecin

Głośne działanie rolet

Gdy zauważą Państwo, że opuszczanie i podnoszenie wywołuje charakterystyczny, metaliczny odgłos, znaczy to, że brakuje smarowania. Potrzeba wówczas naoliwić mechanizm, szczególnie w przypadku rolet elektrycznych. Deficyt smarowania oznacza zwiększenie tarcia, co może doprowadzić nawet do spalenia silnika. Wtedy opłaty za naprawy będą zdecydowanie wyższe, niż standardowy serwis rolet. Trudność w opuszczaniu i podnoszeniu rolet – wtedy, gdy rolety z trudem się podnoszą i opuszczają, czy też wyczuwają Państwo że coś uniemożliwia ich ruch, wtedy też powinno się wezwać serwis rolet Szczecin. Nierzadką przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, uniemożliwiając działanie mechanizmów. Serwis oferuje ich dokładnie oczyszczenie, a w tym samym czasie przeprowadzi przegląd innych części, upewniając się że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu.

Rolety zewnętrzne mogą ulec awariom mechanicznym

Defekt mechaniczny – czasami rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym awariom. Piłka uderzająca w rolety lub zamierzone uderzenie nogą bądź próba wyłamania rolet przez złodzieja. Działania te mogą pozostawić trwały ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a bardzo często i złamania rolety. W zależności od stopnia awarii, może to bez reszty uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. W takich przypadkach konieczna jest profesjonalna naprawa rolet Szczecin, polegająca na zamianie uszkodzonych elementów na zupełnie nowe. Nasz serwis rolet wykona te prace prędko, jak należy i w niskiej cenie. Zapraszamy do wykonania telefonu lub wysłania maila, celem dogadania terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także wykalkulowania przewidywalnych kosztów tej usługi. Gwarantujemy wykonanie napraw na oryginalnych częściach wszystkich dostępnych na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

Leave a Comment