Motoryzacja

Samochody demonstracyjne | Opel Mangalia

opel mangalia
Written by admin

Jeżeli zastanawiasz się nad wymiana samochodu na nowy warto zwrócić uwagę na auta demonstracyjne. Opel Żoliborz posiada w swojej ofercie takie auta i nie odbiegają one wyposażeniem oraz jakością od nowych auto prosto z fabryki. Auta demonstracyjne są to auta wykorzystywane w salonie do jazd próbnych. Są one  zadbane, dobrze wyposażone oraz posiadające nie wielki przebieg kilometrów a jednocześnie są tańsze od aut z zerowym przebiegiem.

Część klientów twierdzi, że tego typu samochody to auta używane, bo już było nimi jeżdżone i posiadają jakąś historie użytkowania co idzie w parze że nie można ich porównywać z autami z salonu niemalże zerowymi przebiegami. Samochodem demonstracyjnym jeżdżą osoby, które  rozważają kupno samochodu, co wiąże się z ponad przeciętnymi próbami prędkości, przyspieszenia oraz hamowania. Pojazdy testowe nie pokonują dużych ilości kilometrów na co dzień. Jest serwisowane w autoryzowanych serwisach opel mangalia i posiada pełną historię serwisowania.

Auta te są idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą zakupić prawie nowe auto z niewielkim przebiegiem i udokumentowanym serwisem w nieco mniejszym budżecie co zakup auta prosto z fabryki. Wybór takich samochodów jest szeroki, zarówno jeśli chodzi o modele, jak i wersje wyposażenia. Wśród propozycji dealera możemy wybierać samochody wyposażone w klimatyzację, bogaty system audio i systemy bezpieczeństwa.

Samochody demonstracyjne posiadają jeszcze jedną istotną przewagę nad innymi samochodami oferowanym na stronach aukcyjnych i giełdach samochodowych. Mają Państwo gwarancję że nie są uszkodzone, zniszczone oraz nie brały udziału w żadnej kolizji drogowej. Nie było w nich spożywane posiłki oraz palone papierosów. Kupując taki samochód z salonu mamy pewność, że jest w stu procentach sprawny, z małym przebiegiem i to od pewnego sprzedawcy a na dodatek taniej niż pozostała częśc klientów.

Leave a Comment