Budownictwo

Świetliki dachowe ważnym elementem aranżacji pomieszczeń

Written by admin

 Świetliki dachowe otwierane

Budowa domu wiąże się z szeregiem wyborów, związanych z doborem odpowiednich technologii i rozwiązań, dostosowanych nie tylko do oczekiwań przyszłych lokatorów, ale również stylu i zakładanej aranżacji wnętrz.

Jedną z kluczowych decyzji na etapie budowy jest wybór właściwych okien. Okna powinny być funkcjonalne, oszczędne, ale również nadawać wnętrzom adekwatnego charakteru za pomocą gry świateł zależnej od pory dnia.

świetliki dachowe otwierane

Szereg tego typu rozwiązań oferuje swoim klientom firma Velux, jeden z największych producentów okien oraz rolet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma Velux bardzo dynamicznie unowocześnia swoje produkty, wprowadza nowe technologie i rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Jedną z nowości oferowaną obecnie przez Velux są świetliki dachowe otwierane, które już zyskały uznanie wielu zadowolonych klientów.

Świetliki dachowe otwierane to rodzaj okien dedykowanych do montażu na dachach. Najważniejszą ich zaletą jest fakt, że mogą być montowane wszędzie tam, gdzie zastosowanie tradycyjnych okien jest niemożliwe. Konstruktorzy zadbali o to, aby montaż tego typu świetlików był maksymalnie prosty i szybki.

W aranżacji domów nie to jest jednak najistotniejsze. Wie o tym każdy, kto chociaż raz urządzał własne mieszkanie lub dom. Świetliki dachowe otwierane są przede wszystkim bardzo ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem, wpływającym znacząco właśnie na aranżację przestrzeni.

Można je montować wszędzie tam, gdzie potrzebne jest doświetlenie naturalnym światłem. Czyli między innymi na korytarzach, w kuchni, łazience czy sypialni. Dzięki takiemu rozwiązaniu każde wnętrze nabierze nowego charakteru, w zależności od pory dnia. A przy okazji spowoduje to znaczące oszczędności za tradycyjne oświetlenie.

Świetliki dachowe otwierane są dodatkowo wyposażone w pierścień z przezroczystego szkła na krawędziach, dający efekt EdgeGlow. Ta specjalna konstrukcja znacznie efektywniej rozprowadza światło, co zapewnia niespotykane dotąd wrażenia świetlne.

Świetliki dachowe otwierane są więc doskonałym rozwiązaniem, w przypadku braku możliwości montażu innych okien. Są również świetnym wyborem, dla osób ceniących ciekawe, nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym można cieszyć się znacznie dłużej słonecznym, jasnym i naturalnym światłem w pomieszczeniach.

Firma Velux zadba w tym zakresie o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a profesjonalni doradcy odpowiedzą na każde pytanie i ewentualne wątpliwości pojawiające się przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Leave a Comment