Zdrowie i uroda

Szampony ziołowe w pielęgnacji włosów

pielęgnacja włosów codziennie
Written by admin

Codzienna pielęgnacja włosów

Dbanie o wygląd jest jednym z podstawowych wyzwań czekających na nas każdego dnia. Perfekcyjny makijaż, modne ubrana i ciekawe dodatki odwzorowują nasz styl i charakter. Jednak to idealna fryzura staje się kluczem do zniewalającego wizerunku. Każda kobieta marzy o pięknych, lśniących i przede wszystkim zdrowych włosach. I choć pozornie brzmi to jak banał, fakt ten jest niezwykle istotny. Codziennie narażamy nasze włosy na dziesiątki szkodliwych czynników. W walce o nieskazitelny wygląd niczym z reklamy szamponu do włosów, zapominamy, że liczy się nie tylko cel sam w sobie, ale również sposób, w jaki zostanie osiągnięty.

codzienna pielęgnacja włosów

Włosy każdej z nas są inne. Często kobieta mająca włosy naturalnie kręcone, niszczy je poddając ciągłemu prostowaniu. Sytuacja ta ma miejsce również w drugą stronę, włosy proste poddajemy kręceniu bądź falowaniu. Nadmierna stylizacja sprawia, że włókna naszych włosów stają się osłabione i podatne na zniszczenia. By wykonywać wszelkiego rodzaju zabiegi, należy zacząć od przemyślanej, codziennej pielęgnacji. Wybór odpowiedniego szamponu do włosów może nadać naszym włosom nowe życie, a często nawet pozwoli zaakceptować naszą fryzurę taką, jaka jest w rzeczywistości. Farbowanie i rozjaśnianie również nie wróży najlepiej kondycji naszych włosów. Na rozjaśnianych włosach często pozostają żółte refleksy, które można neutralizować za pomocą odpowiednio dobranego szamponu ziołowego. Włosy zniszczone i przesuszone zabiegami chemicznymi potrzebują wzmożonej ochrony, do której warto użyć preparatów z naturalnymi ekstraktami, takimi jak na przykład róża alpejska.

Profesjonalne szampony ziołowe stworzone pod czujnym okiem fachowców obserwujących najnowsze trendy są wspaniałą alternatywą dla produktów dostępnych w supermarketach i drogeriach. Koncentracja najlepszej jakości składników nawilża nasze włosy, wygładza włóka i ułatwia rozczesywanie. Ponadto skomponowany układ naturalnych składników nie powoduje nadmiernego obciążenia włosów. Dodatkowa ochrona skóry głowy przydaje się zarówno w lecie, gdy nasze włosy narażone są na szkodliwe działanie promieni ultrafioletowych, jak i w okresie zimowym, kiedy nasze włosy narażone są na konieczność suszenia oraz zakładania czapki. Produkty Swiss Image zawierające alpejską wodę glacjalna pochodzenia polodowcowego odświeżają i regenerują włosy. Używane w szamponach zioła dodawane są w zależności od przeznaczenia. Ekstrakty z herbaty, pestek winogron oraz kompleksy miodowe tworzą unikatową możliwość regeneracji, nadania blasku oraz objętości naszym włosom. Testowane dermatologicznie, potwierdzone certyfikatami, pozbawione parabenów i sylikonów kosmetyki, powinny być podstawą codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Leave a Comment