GOTOWA DO OLŚNIEWAJĄCYCH BRWI A DOKŁADNIEJ OPIS Z ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Was najpewniej słyszało już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Jednak chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu permanentnego, to zapraszam do naszego sprawozdania.

Makijażu permanentnego nie wykonuje się maszynką do tradycyjnego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – zbudowane z wielu igieł ułożonych w prostej linii, co łudząco przypominają mały skalpel. Dlatego również jest to mega dokładna praca, która wymaga sprawnej ręki, ponieważ każdy mały włosek jest wykonany ręcznie i za każdym razem przemyślany.

Następnie po narysowaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą namaszczane na moment pigmentem, aby się jeszcze bardziej zapigmentowały.
Makijaż permanentny Brwi to sposób na utrzymanie makijażu przez dłuższy okres, bez potrzeby codziennego malowania. Chcąc być na co dzień piękna, zarówno na basenie, podczas biegania jak i na spotkaniach, a makijaż winien być trwały to koniecznie rozważ microblading.

Czy Microblading sprawia ból

Nie będę kłamała – nie jest całkowicie bezbolesny. Pomimo używa się specjalnej maści oraz znieczulenia na bazie lidokainy.
Ja miałam lekki ból połączony z jakimś dziwnym odgłosem drażniącej skóry. Jednak uzyskany efekt po zrobieniu makijażu permanentnego spokojnie wynagradza wam ten lekki dyskomfort i gdybym musiała zrobić go ponownie to nie zwlekałabym się ani sekundy.

Ile kosztuje makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny kosztuje od 400 zł do 1500 zł w zależności od studia makijażu permanentnego oraz osoby, która zrobi zabieg. W cenie wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który wykonuje się często po 35 dniach, kiedy kobiece brwi się zagoją. Wtedy powinniśmy delikatnie skorygować ich wygląd, dorobić włoski w miejscach, gdzie jest ich za mało i również dopigmentować. Efekty microbladingu trzyma się od pół roku do dwóch lat.

Umów wizytę w najlepszym studiu microbladingu w mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here