Zabiegi gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Zasadniczym zadaniem medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia danego pacjenta pod względem jego fizycznej atrakcyjności. Umożliwia usunięcie wszystkich możliwych niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co powoduje wzrost zadowolenia i satysfakcji z swojego wyglądu. Medycyna ta jest dzisiaj jedną z najdynamiczniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Przyczyny tegoż trendu możemy znaleźć głównie we rosnącej świadomości dziewczyn, które coraz bardziej uzmysławiają sobie, że upływający czas jest nieuchronny, ale tempo jego biegu jest zależne w bardzo dużej mierze właśnie od nas. Przeciwnie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna ma za zadanie możliwie jak najbardziej spowolnić, a niejednokrotnie trochę cofnąć szybko upływający czas. A na dodatek ingerencja medycyny estetycznej w nasz wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka ma wyglądać trochę młodziej, niemniej jednak nie przez naciągniętej skórze ale na skutek wykonanych zabiegów powodujących efekt „wypoczętej cery”.

Medycyna estetyczna oferuje nam zakres rozmaitych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia i ujędrnieniu skóry (przede wszystkim twarzy, ale i dłoni czy stóp), usunięcia/wypełnienia wszystkich zmarszczek oraz bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zniwelowania worków pod oczami, poprawa kształtu oraz owalu buzi, zniwelowanie przebarwień, zniwelowanie blizn powstałych po trądziku/ wszelkich blizn pooperacyjnych, zmniejszenia rozstępów/cellulitu/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia rozszerzonych porów skóry, zamknięcia rozszerzonych porów skórnych,
redukcji nadmiernej potliwości, usunięcia rumienia, znamiona, tatuażu/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia trądziku różowatego; zniwelowanie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd oraz nierówności skóry. Specjalne preparaty, o stężeniu znacznie wyższym aniżeli te które są dostępne w kremach czy też w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko naszego wyglądu, ale także napięcia i wypełnienia skóry. Bardzo ważne są tutaj przede wszystkim 2 aspekty dla pacjenta: po pierwsze bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji niejednokrotnie z zabiegami chirurgicznymi a oprócz tego brak konieczności ograniczenia aktywności – nie ma w tej kwestii potrzeby hospitalizacji. Spora większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej bazuje na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym natomiast są one nieco bardziej zaawansowane oraz działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry niż typowa kosmetologia. Znacząca większość ludzi posiada blizny potrądzikowe – pamiątkę po dojrzewaniu, którą bardzo często maskujemy bardzo grubą warstwą podkładu i dopiero wówczas będziemy mogli się cieszyć nieskazitelną buzią. Szukając drogowskazu powrotu do nieskazitelnie gładkiej skóry odkrywamy możliwości, które proponuje nam medycyna estetyczna. Jest ona dosłownie znakomitym rozwiązaniem do uzyskania nieskazitelnie gładkiej skóry przez wygładzenie takich blizn.

Działania medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna pozwala również na bezpieczne bezpieczne zabiegi: botoks szczecin przy wykorzystaniu całkowicie bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty powiększania ust można już zauważyć tuż po wykonaniu zabiegu, który trwa przeważnie od paru do kilkunastu minut. Satysfakcjonujące efekty z tego typu zabiegu potrafią utrzymać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych cech ludzkiego organizmu.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Gabinet Medycyny Estetycznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here